Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruszczu Gdańskim

 

Osiągnięcia

Rok szkolny 2018/2019

Pomorskia Liga Zadaniowa – Zdolni z Pomorza - etap szkolny

Do etapu rejonowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej – Zdolni z Pomorza zakwalifikowali się uczniowie:

MATEMATYKA
1. Bartłomiej Krawisz, 3c

BIOLOGIA
1. Bartosz Kmiecik, 8h

FIZYKA
1. Bartłomiej Krawisz, 3c
2. Jakub Bronowski, 3c
3. Marceli Ignaczewski, 3c

PRZEDMIOTY ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE SPOŁECZNE
1. Ewa Solecka, 3f
2. Mateucz Kordowski, 3b
3. Jakub Ginter, 3b

CHEMIA
1. Krawisz Bartłomiej, 3c
2. Alan Ruciski, 8e
3. Dominika Kruk, 3a

INFORMATYKA
1. Krawisz Bartłomiej, 3c
2. Mroziewicz Natalia, 3c
3. Ignaczewski Marceli, 3c
4. Graban Lucjan, 8g
5. Rutkowski Michał, 3c

Konkursu kuratoryjny z języka polskiego - gimnazjum

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego zakwalifikowała się:
Ewa Solecka, kl. 3f

Konkursu kuratoryjny z matematyki

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki zakwalifikowały się następujące osoby:
Alan Ruciński, 8e
Bartłomiej Krawisz, 3c
Jakub Grzona, 3c
Zofia Zielińska, 3c
Karol Symonowicz, 3a

Konkursu kuratoryjny z geografii

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z geografii zakwalifikowały się następujące osoby:
z SP
1.Lubiewska Kamila, 8d
2.Labuda Karol, 8d
3.Benduch Stefania, 8d
z gimnazjum
1.Droździk Zuzanna, 3a

Konkursu kuratoryjny z chemii

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z chemii zakwalifikowały się następujące osoby:
Z gimnazjum:
Jakub Bronowski, 3c
Dominika Kruk, 3a
Bartłomiej Krawisz, 3c
Kornelia Gardzielewska, 3a
Z SP:
Alan Ruciński 8e
Bartosz Kmiecik, 8h

Konkursu kuratoryjny z fizyki

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego dla uczniów gimnazjum z fizyki zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Bartłomiej Krwisz, kl. IIIC
2. Dominika Kruk, kl. IIIA
3. Kornelia Gardzielewska, kl. IIIA
4. Marta Kuklińska, kl. IIIA

Konkursu kuratoryjny z języka angielskiego

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego przeszły następujące osoby:
Bartosz Łajkowski 8h
Kornelia Bietka 8b
Nina Lewandowska 7c
Michalina Łukaszuk 3a

Konkurs plastyczny dla klas IV i V SP pod tytułem
"Życzenia dla Polski"

I miejsce: klasa V B
II miejsce: klasa V C
III miejsce: klasa IV B
Wyróżnienia: dla klasy: VA i IV A

Konkursu kuratoryjny z informatyki dla SP

Do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu z informatyki dla uczniów SP zakwalifikował się:
Lucjan Graban, 8G

Konkursu kuratoryjny z informatyki dla GIM

Do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu z informatyki dla uczniów gimnazjum zakwalifikowali się uczniowie:
Jakub Bronowski, 3c
Bartłomiej Krawisz, 3c
Jakub Grzona, 3c

Konkursu kuratoryjny z historii

Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z historii dla gimnazjów zakwalifikowali się:
Karol Symonowicz z klasy 3A
Marceli Ignaczewski z klasy 3C
Mateusz Kordowski z klasy 3B

Szkolny konkurs plastyczno-historyczny na plakat z okazji
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości

I miejsce:
Oliwia Darsznik 7f
Agata Słowikowska 7f
II miejsce:
Agnieszka Jasam 8g
Maja Pastuszka 7f
Julia Kołodziejska 7c
III miejsce:
Joanna Sychta 7c
Martyna Wiącek 3f
Martyna Charczyńska 3c
Wyróżnienia:
Alicja Szlejf 7f
Patrycja Nowaczyk 3a
Martyna Kałuska 7f
Mateusz Gaweł 7e
Natalia Pietrzak 3g
Dominika Kruk 3a
Magdalena Sychta 3e
Aleksander Borkowski 3f
Patryk Stangel 3f

Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-V

I miejsce: Krzysztof Lubiszewski, IVa
II miejsce: Roksana Dobrzyńska, Va
III miejsce:
Jakub Wąsik, Va
Oliwier Zakrzewski, Vc

Konkursu kuratoryjny z biologii

Do etapu rejonowego konkursu zakwalifikowały się:
- Amelia Radecka
- Kamila Lubiewska

Szkolny konkurs recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

I miejsce: Kinga Kłodnicka, 8c
II miejsce: Kinga Warzocha, 7c
III miejsce: Julia Jackiewicz, 3f

Międzyszkolny Konkurs Historyczny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości z elementami historii miasta Pruszcz Gdański i powiatu gdańskiego

Nasza szkoła zajęła III miejsce.
W konkursie brały udział następujące osoby:
1. Bartosz Guzowski z klasy 8B
2. Agnieszka Jadam z klasy 8G
3. Karol Długozima z klasy 8F

Konkurs Religijno-Plastyczny z okazji XVIII Dnia Papieskiego pod Hasło Promieniowanie Ojcostwa

Klasy IV-V
Wyróżnienie:
Joanna Radziun 5c;
Wiktoria Lamparska 5c;
Piotr Pyszke 1d;
Liliana Starosielnik 4a;

Klasy VII-VIII i III Gim
I miejsce: Maja Winnicka 8e
II miejsce: Sebastian Gajger 7e;
III miejsce: Dominki Nowakowski 3a GIM
Wyróżnienie:
Ewa Solecka 3f GIM
Joanna Sychta 7e

Powiatowy konkurs plastyczny
pt. „Dla Niepodległej – Piękny Powiat Gdański”

zorganizowany przez PEDAGOGICZNĄ BIBLIOTEKĘ WOJEWÓDZKĄ W GDAŃSKU im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej FILIA W PRUSZCZU GDAŃSKIM
Wyróżnienie:
Magdalena Sychta 3e GIM
Joanna Litwicka 3c GIM

Szkolny konkurs historyczny: "123 lata niewoli"
(z okazji uczczenia 100-tnej rocznicy odzyskania niepodległości)

I miejsce: Zuzanna Knoch, kl. 7A
II miejsce:
Bartosz Guzowski, kl. 8B
Agnieszka Jadam, kl. 8G
III miejsce: Ewa Kosznik, kl. 8H

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego dla SP

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się uczennice:

1. Kłodnicka Kinga, kl. 8C
2. Bietka Kornelia, kl. 8B

Szkolny konkursu informatyczny
„Młodzi informatycy dla Niepodległej”

I miejsce: Kisielewski Dawid, kl. 5C
II miejsce: Banakowicz Marta, kl. 5C
III miejsce:
Lamparska Wiktoria, kl. 5C
Jadam Anna, kl. 5B
Wyróżnienie:
Wiernasz Katarzyna, kl. 5C
Zakrzewski Oliwier, kl. 5C
Recław Oliwier, kl. 5C
Gniewiewska Oliwia, kl. 5B




Rok szkolny 2017/2018

KURATORYJNE KONKURSY
(etap wojewódzki)

Konkurs Języka Polskiego
Jerzy Gurzyński - Finalista Konkursu Wojewódzkiego

Konkurs Matematyczny
Maciej Domeradzki Bartłomiej Krawisz - Finalista Konkursu Wojewódzkiego
Konrad Obernkiowicz - Laureat Konkursu Wojewódzkiego

Konkurs informatyczny
Konrad Obernikowicz- Laureat Konkursu Wojewódzkiego
Bartłomiej Krawisz - Laureat Konkursu Wojewódzkiego
Jakub Bronowski- Finalista Konkursu Wojewódzkiego

Konkurs Chemiczny
Mateusz Śledzikowski - Finalista Konkursu Wojewódzkiego
Konrad Obernikowicz
Mateusz Lorenc

Konkurs Fizyczny
Iga Apanasewicz
Konrad Obernikowicz - Laureat Konkursu Wojewódzkiego
Bartłomiej Krawisz

Konkurs Biologiczny
Dominika Kruk
Konrad Obernikowicz
Kornelia Gardzielewska
Mateusz Lorenc
Weronika Lewandowska
Julia Garstka
Monika Olszewska
Wiktoria Skoczylas

Konkurs Języka Angielskiego
Silvana Perez-Jońca - Finalistka Konkursu Wojewódzkiego
Alan Ruciński
Filip Kozikowski
Maria Głyżewska
Agata Stochowicz
Małgorzata Tyrbała
Inga Lepiejko
Julia Mec

Konkurs Geograficzny
Karol Symonowicz
Konrad Obernikowicz
Aleksander Strządała


POMORSKA LIGA ZADANIOWA:

INFORMATYKA
Bartłomiej Krawisz, Konrad Obernikowicz, - laureaci
Jakub Bronowski - finalista
Mateusz Lorenc, Michał Rutkowski

MATEMATYKA
Jakub Grzona, Konrad Obernikowicz - laureat

KOMPETENCJE SPOŁECZNE
Mateusz Kordowski, Aleksander Strządała, Wojciech Michaluk - laureat

CHEMIA
Konrad Obernikowicz, Mateusz Śledzikowski, Wiktoria Skoczylas, Mateusz Lorenc, Weronika Wołek, Julia Dworak, Ksenia Golińska

BIOLOGIA
Konrad Obernikowicz, Weronika Wołek, Mateusz Śledzikowski, Filip Ortman, Wojciech Michaluk

FIZYKA
Konrad Obernikowicz-finalista


INNE KONKURSY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS - 23 EDYCJA „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1882-1918 O NIEPODLEGŁOŚĆ I GRANICE RZECZPOSPOLITEJ"
Aleksander Strządała ( etap rejonowy)

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAGROŻENIA WYPADKOWE W INDYWIDUALNYCH GOSPODARSTWACH ROLNYCH"
III miejsce - Bartłomiej Sapieja

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „ARCHITEKTURA Z DUSZĄ NA POMORZU" (3 edycja)
III miejsce - Bartosz Borkowski
Wyróżnienia - Patryk Makowski, Maja Bugaryn

XV POWIATOWY KONKURS „POWIATOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
2 miejsce - Karolina Rochowicz
Wyróżnienie - Magdalena Sychta

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „Wolność kocham i rozumiem…"
Kategoria na komiks
I miejsce - Antoni Zander
III miejsce - Martyna Charczyńska
Kategoria na plakat
Wyróżnienie - Magdalena Sychta, Weronika Lewandowska, Natalia Pietrzak

KONKURS LIETRACKI ORGANIZOWANY PRZEZ POWIATOWĄ I MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W PRUSZCZU GDAŃSKIM „AFERA W BIBLIOTECE"
III miejsce - Kinga Kłodnicka

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI ZYGMUNTA BUKOWSKIEGO w Czerniewie
I miejsce - Marta Gora ( kategoria kl.6-7 SP)
II miejsce - Katarzyna Frankowska (kategoria Gimnazjum)

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O HISZPANII I PAŃSTWACH HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH
II miejsce - Filip Ortman, Kacper Smeja

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
Kamila Lubiewska Amelia Radecka Marta Gora Karolina Baran Marika Hawrylik Dominika Kruk Sara Hawrylik Mateusz Kozak Karol Sokołowski

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY - ROK TOŻSAMOŚCI PRUSZCZA GDAŃSKIEGO „TAK SIĘ ŚPIEWA W PRUSZCZU GDAŃSKIM"
1 miejsce - Filip Ortman, Mateusz Śledzikowski, Jan Kaliński
2 miejsce -Katarzyna Frankowska, Róża Wojtkiewicz, Stefania Benduch, Nikola Gajewska, Marta Kamińska
3 miejsce - Nadia Czarny, Karol Labuda, Adrian Łoszczyński

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY IM. J. MATEJKI „TAJEMNICE PRUSZCZA GDANSKIEGO."
Technika - farba
2 miejsce - Stefania Benduch
Technika - kredka
Wyróżnienia: Patryk Stangel, Zuzanna Droździk, Bartosz Sapieja, Karolina Grubba

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY „MONTE CASSINO"
1 miejsce - Dawid Kostrzewa, Wiktoria Majewska, Jakub Nuż
2 miejsce -Kacper Tarnowski, Ksenia Golińska, Szymon Adamski, Karol Sokołowski
3 miejsce - Aleksander Strządała, Karolina Rochowicz, Karolina Rychert

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY „KONSTYTUCJA 3 MAJA"
1 miejsce - Michalina Łukaszuk
2 miejsce - Amelia Kanka, Patrycja Nowaczyk
3 miejsce - Magdalena Sychta
Wyróżnienie - Patrycja Giedo

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY „DZIEŃ FLAGI"
1 miejsce - Stefania Benduch
2 miejsce - Oliwia Laskowska, Wiktoria Jedynak
3 miejsce - Nikodem Stalke
Wyróżnienie - Oliwia Przybysz

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - "POLSKIE SYMBOLE NARODOWE
1 miejsce - Paula Barszczewska

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „WIERSZE MARII KONOPNICKIEJ"
1 miejsce - Zuzanna Bulińska
2 miejsce - Natalia Mroziewicz

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „POEZJA DZIECIĘCA" - kl. IV
1 miejsce - Oliwier Jendrzejewski
2 miejsce - Roksana Dobrzyńska
3 miejsce - Maria Pastuszak
Wyróżnienia - Oliwier Zakrzewski, Ewelina Fyda, Patrycja Sabała

SZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY (Sz.P) ."TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA RÓŻNYCH REGIONÓW POLSKI"
1 miejsce - Oliwia Laskowska
2 miejsce - Dawid Kisielewski
3 miejsce - Lucjan Graban, Silvana Perez- Jońca

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY „BÓBR" (kategoria JUNIOR)
wyróżnienie - Konrad Obernikowicz

SZKOLNY KONKURS BIBLIOTECZNY „ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI"
KL.IV - Paula Barszczewska, Patrycja Sabała, Maria Pastuszak, Bartosz Mikłasz
KL.VII - Lucjan Graban, Maksymilian Ronowicz, Emilia Wiktorowska, Zuzanna Leniart, Jakub Król
Gimn. - Michalina Łukaszuk, Weronika Lewandowska, Julia Freda, Konrad Obernikowicz, Dominika Kruk, Ewa Solecka, Julia Jackiewicz, Julia Kułaga, Kornelia Gardzielewska, Jakub Ginter, Natalia Mroziewicz, Martyna Charczyńska, Maja Bigos

OLIMPIADA INFORMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW
KODERZY PRUSZCZA - zakwalifikowali się do II etapu
Konrad Obernikowicz, Bartłomiej Krawisz, Jakub Bronowski

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY NA PLAKAT „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚĆI"
I miejsce - Julia Wisłocka, Martyna Wiącek, Marika Różycka
II miejsce - Zuzanna Leniart, Oliwia Trzeciak, Karolina Rochowicz
III miejsce - Silvana Jońca- Perez, Julia Chrzanowska
Wyróżnienie -Zuzanna Bulińska, Martyna Gierszewska, Aleksander Strządała, Karolina Rychert

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY NA PLAKAT „JAK OBCHODZIMY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚĆI" - kl.4SP
I miejsce - Michalina Maciejewska
Wyróżnienie -Anna Jadam, Bernard Świeczkowski, Roksana Dobrzyńska

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - RELIGIJNY „XVII DZIEŃ PAPIESKI"
I miejsce - Joanna Radziun, Patrycja Piankowska, Wiktoria Skoczylas, Martyna Wiącek
II miejsce - Maja Bigos, Kornelia Bietka
III miejsce - Ewa Solecka
Wyróżnienie - Konrad Obernikowicz, Jakub Pastuszka, Wiktoria Zarówna

KONKURS KLAS IV. „ŚWIĄTECZNA CHOINKA"
1 miejsce - Aleks Górski
2 miejsce - Roksana Dobrzyńska, Kacper Szczepański
3 miejsce - Anna jadam, Paula Barszczewska, Ewelina Fyda, Bernard Świeczkowski, Julia Zubel, Patrycja Sabała

SZKOLNY KONKURS ‘WIENIEC ADWENTOWY"
1 miejsce - Dawid Kostrzewa
2 miejsce - Agata Hetman
3 miejsce - Zuzanna Przybysławska
Wyróżnienia: Julia Chrzanowska, Kacper Tarnowski

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HISZPANII I PAŃSTWACH HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH
II miejsce - Filip Ortman
III miejsce - Weronika Wołek
Wyróżnienie - Natalia Wróbel, Patrycja Nowaczyk


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
5 miejsce
Zuzanna Bagińska, Oliwia Baranowska, Wiktoria Drzazgowska, Oliwia Graban, Karolina Grubba, Julia Józefowicz, Magdalena Karwowska, Kościuczuk Julia, Weronika Lewandowska, Julia Młoźniak, Anna Sawicka, Weronika Stysiak, Rozalia Szydło

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
2 miejsce
Dawid Czapiewski, Igor Kopciński, Jakub Lender, Jakub Nowicki, Daniel Rojek, Jakub Ryzenweber, Oskar Stankowski, Bartłomiej Włodarczyk

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
5 miejsce
Szymon Bardischewski, Paweł Błoński, Michał Długozima, Oskar Ostrowski, Łukasz Posochow, Jakub Richert, Bartłomiej Sapieja, Michał Stobba, Igor Świlski, Jakub Tałajszys,Filip Wodzinski, Dawid Kurasiński

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZJKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
1 miejsce
Ewelina Ciaś, Martyna Jackiewicz, Magda Karwowska, Paulina Korejke, Weronika Lewandowska, Patrycja Nowaczyk, Weronika Sutkowska

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
2 miejsce
Bartosz Borkowski, Michał Gogola, Jan Kaliński, Michał Konopacki, Kacper Lipiński, Damian Műller, Kuba Nowacki, Jakub Pastuszka, Adam Rasinski, Michał Szadkowski, Maksymilian Szuta, Bartosz Świercz, Filip Wodzynski, Jakub Tałajszys

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
3 miejsce
Bartosz Brylowski, Patryk Bucki, Hubert Bugajewski, Dawid Czapiewski, Jakub Rozenkiewicz, Mateusz Kiedrowski, Igor Kopciński, Szymon Rytel, Jakub Zalewski

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
2 miejsce
Bartosz Brylowski, Jan Kaliński, Maciej Chlebowski, Jakub Krajewski, Filip Ortman, Kacper Smeja, Mateusz Śledzikowski, Michał Gogola, Adam Rasiński

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
2 miejsce
Weronika Sutkowska, Alicja Kotłowska, Ewelina Kulla, Magdalena Sieradzka, Oliwia Graban, Michalina Olejnik, Magda Karwowska, Daria Rychła

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
2 miejsce
Weronika Sutkowska, Alicja Kotłowska, Ewelina Kulla, Magda Karwowska, Martyna Kaniowska, Martyna Leszczyńska, Natalia Socha, Amelia Radecka, Amelia Maćkowska

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW
3 miejsce
Jakub Zalewski, Mateusz Kiedrowski, Bartosz Brylowski, Szymon Rytel, Hubert Bugajewski, Dawid Czapiewski, Jakub Rozenkiewicz

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
2 miejsce
Alicja Kotłowsk, Magdalena Sieradzka, Daria Rychła, Agnieszka Lorkowska, Karolina Wodyk, Natalia Pietrzak, Wiktoria Kępka

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT
1 miejsce
Oliwia Budzka, Martyna Charczynska, Joanna Litwicka, Julia Młoźniak, Korina Oleszycka, Amelia Radecka, Karolina Rychert, Natalia Wiśniewska

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW
1 miejsce
Szymon Adamski, Jakub Ginter, Bartosz Jacyno- Onuszkiewicz, Mateusz Lorenc, Michał Lowicki, Karol Sokołowski, Maciej Stęsicki, Krystian Wróblewski

FINAŁ WOJEWÓDZKI XIX IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
9 miejsce
Michał Gogola, Jan Kaliński





ARCHIWUM OSIĄGNIĘĆ:
2016-2017 / 2015-2016